Ostukorv, 0.00 €0
Hind kokku koos KM: 0.00 €

Meeskond

 

Müügiosakond


 

Andrei

Andrei Šibalov

Müügikonsultant

  • Tööjaamade, arvutite ja sülearvutite komplekteerimine
  • Nõustamine
  • Veebikeskkonna müük
  • Adobe tarkvara litsenseerimine

 

as@datagate.ee

  +3726129426


Stanislav

Stanislav Djurjagin

Müügijuht

  • Projektijuht
  • Suurklientide haldur
  • Riigihanked
  • Haridussektor
  • Interaktiivsed lahendused
  • Apple toodete müük

stanislav@datagate.ee

 +3726129402


John

Aleksei Jeršov

Müügikonsultant

  • Projektijuht
  • Äriklienditeenindus
  • Tulemüürid
  • Hoolduspaketid
  • Traadita võrgud ja serverid

aleksei@datagate.ee

 +3726129475


Denis

Denis Berdega

Direktor

  • Projektijuht
  • Äriklienditeenindus
  • Mission-critical lahendused

 

denis@datagate.ee

 +3726129443


Maksim

Maksim Paškov

Müügikonsultant

  • Projektijuht
  • Äriklienditeenindus
  • Teamviewer tarkvara litsenseerimine

maksim@datagate.ee

 +3726129420


Aleksandr

Aleksandr Ivanov

Müügikonsultant

  • Projektijuht
  • Äriklienditeenindus

 

aleksandr@datagate.ee

 +3726129425


 

Garantiiosakond


 

Denis

Vadim Šapovalov

Garantiiosakonna juhataja

  • Garantiiteenindus
  • Lisatööd tehnilises osakonnas
  • Teeninduskeskustega suhtlemine

 

vadim@datagate.ee

+3726129441

 

Tehniline osakond


 

Vladislav

Vladislav Savtšenkov

Tehnik

  • Arvutite ja sülearvutite remont
  • Arvutite hooldus ja seadistamine

 

vlad@datagate.ee

  +3726129438


Dmitri

Dmitri Semjonov

Tehnik

  • Arvutite kokkupanek ja seadistamine
  • MFP seadistamine
  • Äriklientide hooldus, hoolduspaketid.

ds@datagate.ee

 +3726129438


Viktor

Viktor Dubenski

Tehnik

  • Arvutite kokkupanek ja seadistamine
  • MFP seadistamine
  • Äriklientide hooldus, hoolduspaketid.

viktor@datagate.ee

 +3726129442


 

Reklaamiosakond


 

Juri

Juri Novikov

Turundusjuht

  • Search engine marketing spetsialist
  • Public relations
  • SMM
  • Reklaam

 

juri@datagate.ee

+3726129405

 

Logistika ja ladu


 

Juri

Sergei Terentjev

Laojuht

  • Kauba vastuvõtt ja väljastamine
  • Veebitellimuste kohaletoimetamine
  • Transpordi küsimused

 

sergeit@datagate.ee

+3726129419

 

Finants


 

Natalia

Natalia Ivanova

Finantsdirektor

  • Järelmaks, Liising
  • Finantsaruanned
  • Maksetähtaia- ja krediidilimiidi küsimused

 

nataly@datagate.ee

  +3726129422


Jekaterina

Jekaterina Poljanskaja

Raamatupidaja

 

 

 


jekaterina@datagate.ee

+3726129418