Ostukorv, 0.00 €0
Hind kokku koos KM: 0.00 €

tagasi | Teenused | Lisagarantii ja kindlustus

Lisagarantii ja kindlustus

Lisagarantii

Lisagarantiiga saad pikendada tootjagarantiid kuni kolme aasta võrra ning maksimaalne kombineeritud garantiiperioodi pikkus on kuni 4 aastat. Lisagarantiiga saad kaitse tootmisdefektide esinemisel peale tootjagarantii lõppu. Lisagarantiiga saad tasuta seadme remondi ja hoolduse. Juhul kui remont ei ole võimalik, asendatakse Sinu seade uue samaväärse seadmega. 
Lisagarantiid on võimalik osta nutitelefonidele ja tahvelarvutitele, sülearvutitele, lauaarvutitele, televiisoritele, audio- ja videoseadmetele ning suurtele ja väikestele kodumasinatele. Lisagarantii hakkab kehtima peale tootjagarantii lõppu.

Kindlustus

Kindlustus tagab laiaulatusliku õnnetusjuhtumi kaitse ning aitab Sinul vältida ootamatuid väljaminekuid. Kindlustus kehtib kõikjal maailmas ning katab seadme murdvarguse, röövimise ning äkilise ja ettenägematu kahjustumise või hävinemise. Samuti katab kindlustus lemmikloomade poolt tekitatud kahju ning seadme kukkumisest tingitud kahjud. Kindlustatud seadme hävinemise või kahjustuste korral asendatakse Sinu toode või teostatakse remont tasuta. Kindlustusjuhtumite arv kindlustuslepingu kehtivusajal on piiramatu. 
Kindlustust on võimalik osta nutitelefonidele ja tahvelarvutitele, sülearvutitele, lauaarvutitele, televiisoritele, audio- ja videoseadmetele ning suurtele ja väikestele kodumasinatele. Kindlustus kehtib ostu sooritamisest kindlustustõendile ehk sertifikaadile märgitud perioodi lõpuni.
Omavastutus kindlustusjuhtumi korral on vaid 70 €.