Ostukorv, 0.00 €0
Hind kokku koos KM: 0.00 €

tagasi | Kontaktid | Meeskond

Meeskond

 

 

Müügiosakond

 


Andrei Šibalov  

Müügikonsultant  


Tööjaamade, arvutite ja

sülearvutite komplekteerimine,

nõustamine

Veebikeskkonna müük

Adobe tarkvara litsenseerimine


as@datagate.ee

 +3726129426

Stanislav Djurjagin  

Müügikonsultant  


Projektijuht

Suurklientide haldur

Riigihanked

Haridussektor

Interaktiivsed lahendused

Apple toodete müük


stanislav@datagate.ee

 +3726129402

Aleksei Jeršov   

Müügikonsultant  


Projektijuht

Äriklienditeenindus

Tulemüürid,

Hoolduspaketid

Traadita võrgud

Serverid


aleksei@datagate.ee

 +3726129475

    Denis Berdega   

 Direktor


Projektijuht

Äriklienditeenindus

Mission-critical lahendused


denis@datagate.ee

 +3726129443 

     

Ilja Naparjin  

Müügikonsultant

 

IKT hooldusteenused

Haridussektor

Interaktiivsed lahendused

B2B müügikonsultant

ilja@datagate.ee

 +3726129420

     

 


 

Garantiiosakond

 


 Vadim Šapovalov  

Garantiiosakonna juhataja  


Garantiiteenindus

Lisatööd tehnilises osakonnas

Teeninduskeskustega suhtlemine


vadim@datagate.ee

+3726129441

 


 

Tehniline osakond

 


 

 

Vladislav Savtšenkov  

Tehnik 


Arvutite ja sülearvutite remont

hooldus ja seadistamine


vlad@datagate.ee

 +3726129438

Dmitri Semjonov  

Tehnik 


Arvutite kokkupanek ja seadistamine,

MFP seadistamine.

Äriklientide hooldus, hoolduspaketid.


ds@datagate.ee

+3726129438

 Viktor Dubenski  

Tehnik 


Arvutite kokkupanek ja seadistamine,

MFP seadistamine.

Äriklientide hooldus, hoolduspaketid.


viktor@datagate.ee

 +3726129442

 


 

Reklaamiosakond


 


 

Juri Novikov  

Marketing Manager 

 

 

Reklaam

Sotsiaalmeedia turundus

PR

  


juri@datagate.ee

+3726129405

 


 

Logistika ja ladu


 


Sergei Terentjev  

Laojuht 


Kauba vastuvõtt ja väljastamine

Veebitellimuste kohaletoimetamine

Transpordi küsimused


sergeit@datagate.ee

+3726129419

 


 

Finants

 

 

 

 

   

Natalia Ivanova  

Finantsdirektor 


Järelmaks, Liising

Finantsaruanned

Maksetähtaia- ja krediidilimiidi küsimused


nataly@datagate.ee

+3726129422 

Jekaterina Poljanskaja 

Raamatupidaja  


 

 


jekaterina@datagate.ee

+3726129418